10 maja zakończyła się rywalizacja w drugiej edycji Manu Ligi, natomiast 14 maja spotkaliśmy się, aby oficjalnie ogłosić wyniki oraz nagrodzić aż 24 osoby spośród wszystkich uczestników.
Dziękujemy, że byliście z nami – za Wasze zaangażowanie i świetną atmosferę przez cały czas trwania wydarzenia
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
Pełne wyniki znajdziecie tutaj
Ogromne podziękowania kierujemy również do firm Biała Materia oraz AGREST – za wsparcie w postaci nagród rzeczowych 🙂
Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach Ligi zobaczymy się w równie licznym, a może nawet większym gronie!











